Strona główna
Narzedzia chirurgiczne i sprzet medyczny
 
 

Szanowni Państwo,

Firma POLCOMED istnieje od 2004r i zatrudnia kadrę mającą ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży sprzętu medycznego.


Naszą podstawową zasadą jest oferowanie rozwiązań i wyrobów medycznych w sposób indywidualny. Ten sposób polega na tym, że każdy zgłoszony temat przyjmujemy do jak najszybszego rozwiązania i opracowania oczekiwanej oferty. Oferowane przez na wyroby medyczne produkowane są w Polsce, Niemczech, Austrii oraz we Włoszech.


Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają wymagane ustawą o wyrobach medycznych deklaracje zgodności, Certyfikaty CE i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Na wszystkie wyroby wielorazowego użytku udzielamy gwarancji. Nasza praca polega na szybkości, dokładności i rzetelności. Oferujemy rozwiązania i wyroby o bardzo dobrym połączeniu ceny z jakością. Obecnie oferujemy ponad 30 000 wyrobów medycznych podzielonych w grupach przedstawionych na stronie głównej i ich ilość cały czas rośnie.


Wszelkie pytania dotyczące oferowanego przez nas sprzętu medycznego mogą być w formie opisowej lub w numerach katalogowych dowolnych firm.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

pon,20 listopada 2017 r.